به مناسبت سالروز ورود امام خمینی رحمت الله علیه به میهن اسلامی و آغاز دهه مبارکه فجر نماز وحدت در بخشداری چندار برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار، به مناسبت سالروز ورود امام خمینی رحمت الله علیه به میهن اسلامی و آغاز دهه مبارکه فجر نماز وحدت در بخشداری چندار برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مسئولین و روسای ادارات و دهیاری های بخش چندار در بخشداری برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه محترم در سخنانی ضمن تبریک به مناسبت آغاز دهه مبارکه فجر بیان داشت:  آن چیزی که پس از انقلاب اسلامی ما را به این پیشرفت رسانده ایستادگی و مقاومت بوده است و اگر بناست راه انقلاب را ادامه دهیم و برای ظهور حضرت حجت علیه السلام زمینه سازی کنیم فقط با این راهکار (ایستادگی و مقاومت) می توانیم به هدفمان برسیم.

امام جمعه بخش چندار در ادامه بر وحدت بین مسئولین و ادارات تاکید کرد و افزود: مردم برای این انقلاب زحمات زیادی کشیده اند و در تمامی صحنه ها حضور پر شوری داشته اند پس لازم است آنچه در توان داریم جهت خدمت به مردم مومن و ولایتمدار و انقلابی منطقه بکار گیریم.

در ادامه این مراسم از زحمات چند ساله جناب سروان دامنی با اهدای لوح و هدایا تقدیر و تشکر شد. و برای جناب سرگرد دهواری فرمانده انتظامی جدید بخش چندار آرزوی موفقیت شد.