حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار در مراسم شب خاطره جانبازان دفاع مقدس که به میزبانی امام جمعه محترم برگزار شد گفت: جانبازان عزیز ایران اسلامی مایه افتخار و مباهات جامعه ما هستند و مسوولان نظام باید برای رفع مشکلات این سندهای ایثار و شهیدان زنده تمام تلاش خویش را به کارگیرند.

وی افزود: جانبازان پرچمداران به حق حضرت ابوالفضل العباس (ع) هستند و در زنده نگه داشتن و پیروی از دستاوردهای این انقلاب همیشه پیشقدم بوده اند.

حجت الاسلام مجتبی محمدی در در ادامه اظهار داشت: جانبازان یادگارانی از دوران جنگ و وفاداری به ارزش های انقلاب و راه نورانی امام راحل هستند که در صیانت از کشور و حیثیت ملت با ارزش ترین اعضای بدن خود را هدیه کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار

وی با اشاره به فتح خرمشهر و عملیان ظفر آفرین بیت المقدس عنوان کرد: سربازان اسلام افتخار آفرین بودند و با این عملیات عظیم و سرنوشت ساز قدرت خود را به جهانیان نشان دادند و دشمن فهمید با این ملت نمی تواند مبارزه کند.

وی با بیان اینکه سربازان اسلام در دوران دفاع مقدس نقش خود را به خوبی ایفا کردند و با تمام توان در مقابل دشمن بعثی ایستادگی کردند اظهار کرد: امروز هم در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی شما رزمندگان اسلام و ایثارگرران در این جبهه هم در مقابل دشمن بایستید و از جوانان و خانواده هایی که در معرض جنگ نرم قرار دارند دفاع کنید.

رئیس شورای فرهنگی عمومی کوهسار در ادامه یاد آور شد : امروز فرهنگ ایثار و شهادت جهانی شده و بسیاری از کشورهای مستضعف دنیا با الهام گیری از این فرهنگ و مکتب امام خمینی (ره) به جهاد در مقابل دشمنان و حاکمان دست نشانده استکبار در منطقه می پردازند.

در ادامه حاج عباس کیایی ، حاج بهزاد فلاحت پیشه ، آقای مرتضی کبیری و مهندس پالیزگیر خاطراتی از دوران دفاع مقدس نقل کردند و در پایان از جانبازان محترم به صرف شام پذیرایی بعمل آمد.

لازم به ذکر است این دیدار روز جمعه پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در شب میلاد با سعادت قمر بنی هاشم حضرت ابالفضل العباس علیه السلام  و روز جانباز با حضور جانبازان دفاع مقدس در دفتر امام جمعه بخش چندا و شهر کوهسار برگزار شد.