نقش ابوهریره را بازی نکنید/ تلاشهای شبانه روزی آیت الله حسینی همدانی جهت اعتلای فرهنگ دینی استان البرز قابل تقدیر است/ مردم ایران هیچگاه قیام ۱۵ خرداد را فراموش نخواهند کرد.

mohammadi-112حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته خطاب به کسانی که سخنان مجعول را به امام نسبت می دهند عنوان کرد: نباید نقش ابوهریره را بازی کنید زیرا مردم ایران امام شناس هستند و هیچگاه قبول نخواهند کرد که امام با حذف شعار مرگ بر آمریکا موافق بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صلاه جمعه ، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه محترم بخش چندار و شهر کوهسار در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن توصیه نماز گزاران به رعایت تقوا و پرهیز از معاصی الهی یاد و خاطر امام و شهدای ۱۵ خرداد  را گرامی داشت و افزود: حکومت طاغوت گمان می کرد با سرکوب و به خاک و خون کشیدن مردم در این روز می تواند انقلاب اسلامی ایران را خاموش کند اما انقلابی که به رهبری امام خمینی (ره) و ایستادگی مردم ایران شروع شده بود به پیروزی رسید.

وی خاطر نشان کرد: در روز ۱۵ خرداد بذر انقلاب کاشته شد و در ۲۲ بهمن ۵۷ محصول آن که پیروزی خون بر شمشیر بود برداشته شد و به خاطر همین مردم ایران هیچگاه این روز را فراموش نخواهند کرد و همیشه جانفشانی شهدایشان برای رسیدن به این انقلاب را در قلب خود زنده نگه خواهند داشت.

خطیب جمعه کوهسار در ادامه سخنان مقام معظم رهبری در مراسم ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) را یاد آور شد و گفت: یکی از مهمترین فرازهای سخنان رهبری آنجا بود که ایشان فرمودند راه جلو گیری از تحریف سخنان امام خمینی بازخوانی اصول ایشان است.

وی ادامه داد: امام تا روز آخر زندگی مبارکشان اعتقاد داشت آمریکا شیطان بزرگ است.

حجت الاسلام محمدی به سخنان بعضی از خواص در مورد موافقت امام خمینی با حذف شعار مرگ بر آمریکا اشاره داشت و گفت: بعد از رحلت رسول گرامی اسلام(ص) عده ای از صحابه بخاطر مقاصد دنیایی خود دست به تحریف سخنان پیامبر عزیز خدا می زدند و یا سخنانی را به پیامبر نسبت می دادند که هیچگاه از دو لب مبارک آنحضرت خارج نشده بود از جمله این افراد ابوهریره حاکم مکه است که روزی به خاطر فروش پیازهای شخصی حدیث دروغین هرکس پیازهای اکه را در مکه بخورد بهشت بر او واجب میشود را به پیامبر نسبت داد و امروز در زمان ما هم عده ای بخاطر مقاصد دنیوی خود سخنانی را به امام خمینی نسبت می دهند که هیچ کس دیگری آن را از امام نشنید و بلکه خلاف آن بارها از سوی امام خمینی بیان شده است.

امام جمعه کوهسار در ادامه خطاب به کسانی که سخنان مجعول را به امام نسبت می دهند عنوان کرد: نباید نقش ابوهریره را بازی کنید زیرا مردم ایران امام شناس هستند و هیچگاه قبول نخواهند کرد که امام با حذف شعار مرگ بر آمریکا موافق بوده است.

محمدی در پایان از زحمات و تلاشهای شبانه روزی نماینده ولی فقیه در استان حضرت آیت الله حسینی همدانی جهت اعتلای فرهنگ دینی مردم استان البرز تقدیر و تشکر کرد.