جلسه شورای هیئات مذهبی بخش چندار برگزار شد.

جلسه شورای هیئات مذهبی با حضور حجت الاسلام والمسلمين مجتبي محمدي امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار بخشدار و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ساوجبلاغ در دفتر امام جمعه بخش چندار برگزار شد.

در این مراسم ابتدا حجت الاسلام محمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ساوجبلاغ گزارشی از عملکرد اداره مزبور در مورد هیئات مذهبی و برگزاری مراسمات محرم عنوان کرد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمين مجتبي محمدي امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار با بیان فضائل عزاداری بر ابا عبدالله الحسین علیه السلام عنوان داشت : یکی از بهترن راه های شناخت الفبای فکری امام حسین علیه السلام نشستن پای منبر علما و روحانیون و مبلغین در این دهه است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش چندار تاکید کرد در همه هیئات و مساجد در این دهه ضمن برگزاری مراسمات عزاداری باید نماز جماعت برگزار شود و عزاداران از فضائل و مناقب اباعبدالله الحسین علیه السلام بهرمند شوند.

امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار در ادامه تصریح کرد : دشمن تلاش زیادی نموده تا فرهنگ حسینی را از ما بگیرد اما به برگت خون ابا عبدالله تلاشهای انها که با صرف هزینه های بسیار زیاد انجام می شود به ثمر نخواهد نشست.

در ادامه مراسم بخشدار و فرمانده انتظامی چندار نیز نکاتی در مورد تکایا و حرکت هیئات عزاداری در روز تاسوعا و عاشورا عنوان کردند.