مراسم گرامیداشت یاد و خاطر شهدای حادثه عظیم منا همزمان با سراسر کشور و با حضور مسئولین و مردم مومن و ولایتمدار بخش چندار و شهر کوهسار در مسجد جامع امام حسن مجتبی و با سخنرانی امام جمعه محترم کوهسار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش چندار، مراسم گرامیداشت یاد و خاطر شهدای حادثه عظیم منا همزمان با سراسر کشور و با حضور مسئولین و مردم مومن و ولایتمدار بخش چندار و شهر کوهسار در مسجد جامع امام حسن مجتبی برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام گرمسیریان ضمن گرامی داشت یاد و خاطر جانباختگان منا و تسلیت به محضر حضرت ولی عصر و مقام معظم رهبری و خانواده های قربانیان، دشمنی آل سعود با مسلمانان را عامل اصلی این جنایت هولناک عنوان کرد و گفت: رژیم دیکتاتور آل سعود که خود را خادم حرمین شریفین می داند در حال حاضر نوکر بی چون و چرای استکبار تبدیل شده و برنامه های رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار را در منطقه پیاده می کند.

وی با بیان سیاهه جنایات رژیم سعودی و حمایت از تروریست گفت: دیگر آمریکا به خود زحمت حمله به کشورهای اسلامی را نمی دهد بلکه نوکر جیره خوار خودش یعنی پادشاه سعودی را به جان کشورهای اسلامی می اندازد.

در ادامه این مراسم چند تن از قاریان قرآن به مناسبت جانباختن حجاج به قرائت قرآن پرداختند.

منا۱-۴۸۶x324