ستاد نماز جمعه کوهسار فعالترین ستاد نماز جمعه استان البرز در سایت ستادهای نماز جمعه کشور شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار استان البرز ، ستاد نماز جمعه کوهسار فعالترین ستاد نماز جمعه استان البرز در سایت ستادهای نماز جمعه کشور شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسام فراستی رابط ستادهای نماز جمعه استان البرز در همین رابطه افزود: فضای مجازی فرصت بسیار خوبی برای تبلیغ و ترویج فرهنگ اسلامی و تشیع می باشد که متاسفانه دشمن برای مقابله با فرهنگ اسلامی هزینه های بسیار زیادی نموده است.

وی خاطر نشان کرد: مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن از طریق فضای سایبری یکی از دغدغه های نهاد مقدس امامت جمعه می باشد و در همین زمینه ستاد نماز جمعه کشور اقدام به تاسیس سایت ستادهای نماز جمعه کشور نمود که برای هر استان و شهرستانی صفحه جداگانه با کاربری مخصوص اختصاص داده شده تا ضمن تبیلغ فعالیتهای ستادی و ترویج فرهنگ نماز جمعه ستادهای دیگر هم با فعالیتهای انها آشنا شوند.

وی گفت بحمد الله اکثر ستادهای نماز جمعه استان البرز فعال هستند و در این میان ستاد نماز جمعه کوهسار با بیش از ۴۲۰ امتیاز در مکان نخست استان البرز قرار دارد که جا دارد از امام جمعه، مسئول ستاد و خبرنگاران افتخاری این ستاد تشکر و قدر دانی را داشته باشیم.