حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز و امام جمعه موقت بخش چندار و شهر کوهسار گفت:تفرقه افکنی بین شیعه و سنی راهبرد اصلی دشمن برای ایجاد تنش در منطقه است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز،حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز و امام جمعه موقت بخش چندار و شهر کوهسار تفرقه افکنی بین شیعه و سنی را راهبرد اصلی دشمن برای ایجاد تنش در منطقه دانست.

حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز و امام جمعه موقت بخش چندار و شهر کوهسار

حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز و امام جمعه موقت بخش چندار و شهر کوهسار

حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی در ادامه سخنانش گفت:امروز دشمن از هر راهبردی برای تسلط خود بر کشوره های منطقه خاورمیانه استفاده می‌کند و هم اکنون با راه انداختن اختلافات مذهبی بین شیعه و شنی سعی دارد به اختلافات مذهبی و طایفه ای در منطقه دامن بزند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز، گفت:آمریکا و هم پیمانانش که امروز مدعی مبارزه با تروریسم در در تمام دنیا هستند در واقع این خودشان هستند که گروه داعش را به وجود آوردند و با تجهیز این گروها ناامنی را در منطقه خاورمیانه به راه انداختند.

امام جمعه موقت بخش چندار و شهر کوهسار در ادامه به نقش ارزنده جمهوری اسلامی ایران در برقراری ثبات در مننطقه اشاره کرد و گفت:امروز جمهوری اسلامی ایران مقتدر تر از همیشه در برابر تمامی توطئه های داخلی و خارجی دشمنان اسلام و انقلاب ایستاده است و با هوشیاری و درایت تمامی نقشه های شوم آنان را نقش بر آب می‌کند.

وی در ادامه به حمایت نظام جمهوری اسلامی ایران از کشور های منطقه در مبارزه با تروریسم اشاره کرد و گفت:امروز جمهوری اسلامی ایران نقش ارزنده را در حمایت از کشوره های منطقه در مبارزه با تروریسم ایفا می‌کند به طوری که آمریکا و متحدانش در منطقه به این نتیجه رسیده اند که بدون حمایت جمهوری اسلامی ایران نمی توانند نظم و امنیت را در منطقه بر علیه تروریسم برقرار کنند.

حجت‌الاسلام مسعودی در پایان با اشاره به اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریسم جهانی گفت:امروز جمهوری اسلامی ایران از چنان نیرو و قدرتی در سطح منطقه برخودار است که هیچ کس قدرت تعرض به یک و جب از خاک جمهوری اسلامی ایران راندارد.