جلسه ستاد برگزاری نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی نوری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان البرز و حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه محترم و حجت الاسلام والمسلمین فراستی رابط ستادهای نماز جمعه استان البرز در محل مصلی نماز جمعه برگزار شد.

در این جلسه ابتدا جواد فلاحت پیشه گزارشی از فعالیتهای ستاد برگزار نماز جمعه ارائه نمود و سپس حجت الاسلام والمسلمین محمدی طی سخنانی ضمن تشکر از  حضور حجج اسلام نوری و فراستی از زحمات ستاد نماز جمعه تشکر و قدر دانی نمود.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسینی نوری نیز از امام جمعه و اعضای ستاد نماز جمعه تشکر کرد و گفت: یکی از مهم ترین وظایف اعضای ستاد اقامه نماز جمعه ، انجام مدیریت صحیح بین واحد های مختلف فرهنگی در سطح شهر می باشد.

وی وظیفه اعضای ستاد نماز جمعه را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: همدلی و اتحاد بین اعضای ستاد نماز جمعه می تواند بسیاری از مشکلات را حل نماید و باعث پویایی نماز جمعه شود.

حجت الاسلام حسینی نوری در ادامه خاطر نشان کرد: نماز جمعه متعلق به همه مردم است و باید شرایط برای حضور حداکثری مردم در این آئین باشکوه و وحدت بخش فراهم شود.