حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه محترم بخش چندار و شهر کوهسار با دکتر رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه بخش چندار و شهرکوهسار حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه محترم بخش چندار و شهر کوهسار با دکتر رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی در این دیدار اظهار داشت : اجرا و تحقق اقتصاد مقاومتی در تمام سطوح کشور نیاز به عزم عمومی دارد و همه مردم و مسوولان در رده‌های مختلف باید به کارا بودن این روش باور داشته باشند.

امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار خاطر نشان ساخت: اقتصاد مقاومتی یکی از برنامه‌های مهم کشور است و اگر به این مهم عمل شود قطعا از اقتصاد کشور مشکل‌گشایی خواهد شد و اقتصاد ما روی کارآمدی را خواهد دید.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش چندار و شهر کوهسار در ادامه تاکید کرد: در این راستا باید از بهترین جایگاه، بهترین نیرو و بهترین ظرفیت‌ها استفاده کنیم و دستگاه‌های فرهنگی به‌ عنوان متولیان فرهنگ عمومی بستر مناسبی برای تحقق این امر هستند که با همکاری مجلس شورای اسلامی می توانند نقش مهمی در این زمینه ایفا کنند.

در ادامه این دیدار دکتر رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر رهبری هدف دشمن از تحریم های اقتصادی علیه کشورمان ناکارآمد جلوه دادن و ناامید کردن جوانان از نظام مقدس اسلامی است و ما نیز باید به هر طریق ممکن مانع این اقدام شویم.

وی حمایت از تولید و کار را که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب می باشد را مهم ترین اقدام علیه تحریم های اقتصادی غرب اعلام کرد و افزود: مسئولان باید توجه داشته باشند که ارتقای تولید و حمایت از آن، اصلی ترین مبارزه با تحریم هاست که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز هست و باید در این راستا از هیچ اقدامی فروگذاری نکنیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با تاکید بر ضرورت همخوانی تصمیمات با اقتصادمقاومتی گفت: دشمن با تمام قوا اقتصاد ایران را نشانه گرفته، آن ها در حمله، جدی تر از دفاع ما هستند چرا که تمام زوایا را سنجیده و با کار کارشناسی تحریم می کنند ولی هنوز تصمیمات ما با حمله اقتصادی هم خوانی ندارد.

وی با تاکید بر رابطه مهم اقتصاد و فرهنگ گفت: برای توسعه اقتصاد کشور نیاز به توسعه فرهنگ داریم و برای رسیدن به این هدف مهم ائمه جمعه و جماعات می توانند نقش مهمی ایفا کنند.

لازم به ذکر است این دیدار روز چهار شنبه 12 آذر سال جاری در محل مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفت.

دیدار امام جمعه کوهسار با رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس

دیدار امام جمعه کوهسار با رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس