بانوی سنی با حضور در دفتر امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار به مذهب حقه تشیع مشرف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار یکی از بانوان اهل سنت با حضور در دفتر امام جمعه بخش چندار وشهر کوهسار و دیدار با حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه محترم بخش به مذهب حقه تشریع گروید و مستبصر شد.

این بانوی بانوي تحصيلکرده که پس از مطالعه کتابي درباره سيدالشهداء(علیه السلام)، شيفته مذهب تشيع شده بود، امروز ـ جمعه 14 آذرماه سال جاری با حضور در دفتر امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار به مذهب حقه تشیع مشرف شد.این بانوی سنی ابتدا توضیحاتی درباره مطالعاتش در حوزه مذهب تشیع سخن گفت و سپس حجت الاسلام والمسلمین محمدی، کلیاتی در مورد تشیع این مذهب برتر و حقه برای این بانو ارائه داده و او را به وظیفه خطیری که بعنوان یک زن شیعه اگاه ساختند. او سپس به شهادت امیرالمومنین علی بن ابیطالب علیه السلام گواهی داد و به دین اسلام علوی پیوست.

این بانوی مستبصر در ادامه گفت مدتهاست که با مطالعه کتب مختلف و شرکت در مجالس روضه اباعبدالله الحسین علیه السلام به مذهب تشیع علاقه مند شدم اما از مطرح کردن این موضوع در میان خانواده بیمناک بودم تا اینکه با بحث تقیه آشنا شدم و متوجه شدم می توان شیعه شد ولی در میان خانواده و اقوام اظهار نکرد.

امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار نکات مهمی در مورد تقیه و ارتباط با خانواده و صله رحم متذکر شد و گفت: اسلام دین دوستی و برادری است و اهل بیت رسول خدا(ص) نیز بر دوستی و برادر میان مسلمانان تاکید زیادی نموده اند. و حال که شما به مذهب اهل بیت گرویده اید باید بیش از پیش به خانواده و پدر و مادرتان احترام بگذارید و اجازه ندهید به هیچ عنوان میان شما و خانواده و دوستانتان اختلافی پیش بیاید.

لازم به ذکر است این دیدار روز جمعه بعد از برگزاری آئین وحدت بخش نماز جمعه در دفتر امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار برگزار گردید.