جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) با حضور حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه محترم در محل بخشداری چندار برگزار شد.

در این جلسه پس از تلاوت قران کریم حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار  از شخصیت امام راحل  (ره) به عنوان نقطه عطف در تاریخ  تمامی  جهان  نام برد و استقلال طلبی و نفی وابستگی و مقابله با استعمار و سلطه خارجی در کنار مقابله با استبداد را از  مشخصه های رفتار امام  دانست و گفت : انتقال افکار و آثار حضرت امام به نسل های آینده وظیفه مهم مسئولان و نسل حاضر است

وی تأکید کرد :اگر بخواهیم جمهوری اسلامی همچنان با قدرت و صلابت در دنیا بدرخشد ، باید افکار و اندیشه های رهبر کبیر انقلاب اسلامی را به جوانان و آینده سازان کشور معرفی کنیم.

حجه الاسلام محمدی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) تبیین نقش روحانیت و ولایت فقیه در پیروزی انقلاب و ترویج فرهنگ ولایتمداری در جامعه است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش چندار  با تاکید بر هماهنگی تمام دستگاه‌های اجرایی جهت برگزاری مطلوب این مراسم، خاطر نشان کرد: لازم است فضاسازی محیطی مناسب تری نسبت به سالهای گذشته داشته باشیم و اجرای برنامه های فرهنگی به منظور شناخت بیشتر جوانان از اندیشه ها ی امام(ره) دردستور کار دستگاه های ذی ربط قرار بگیرد.

در  ادامه فلاح نژاد بخشدار چندار بر برنامه ریزی همه دستگاه های اجرایی برای بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تاکید کرد.