photo_2016-11-08_11-06-37

حجت الاسلام حسینی نوری

حجت الاسلام والمسلمین حسینی‌نوری رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان البرز با بیان اینکه نشست اضطراری ائمه جمعه استان البرز درباره اتفاقات استانداری فردا برگزار می‌شود، گفت: حداقل چیزی که می‌تواند در این موضوع اتفاق بیفتد برکناری مدیرکل سیاسی استانداری البرز است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمصطفی حسینی‌نوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج اظهار داشت: نشست احزاب و حواشی آن در استانداری البرز متاسفانه موجبات ناراحتی امت حزب‌الله و ائمه جمعه استان البرز را به دنبال داشت.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان البرز با بیان اینکه همه ائمه جمعه در حال پیگیری این موضوع بوده‌اند، افزود: فردا در چهارباغ نشست اضطراری ائمه جمعه استان البرز درباره این موضوع برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب فرموده‌اند که فتنه خط قرمز ما است،‌ بیان کرد: فتنه‌گران قصد براندازی نظام اسلامی را داشتند.

حسینی‌نوری با بیان اینکه برخی که می‌گویند این‌ها یک موضع‌گیری سیاسی داشته‌اند‌،‌ کتاب خاطرات خانم کلینتون که اکنون کاندیدای ریاست‌جمهوری آمریکا است و فصل مربوط به ایران آن را مطالعه کنند، ادامه داد: در این فصل با صراحت بیان می‌شود که «ما در بحث فتنه کمک می‌کردیم و یاران ما در ایران به ما گفتند که کمک اورژانسی کنید و پشت پرده باشید».

وی با اشاره به اینکه این موضوع خط قرمز ما است، عنوان کرد: مردم استان البرز، مردمی ولایت‌مدار و شهیدپرور هستند و در حال حاضر شهدای مدافع حرم را در راه پاسداری از حرم اهل بیت(ع) تقدیم می‌کنند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان البرز با بیان اینکه فتنه‌گران و فتنه دوستان همه زیرمجموعه خطوط قرمز هستند،‌ افزود: انتظار می‌رود که مسئولان مربوطه برخورد جدی با این امر داشته باشند که شاهد تکرار اینگونه جلسات نباشیم.

وی با تاکید بر اینکه بنده به نمایندگی از طرف ائمه جمعه استان البرز این حرکت را ناپسند دانسته و محکوم می‌کنیم،‌ تصریح کرد: ما این حرکت را مخالف آرمان‌های نظام، انقلاب، منویات رهبری و خون شهدا می‌دانیم.

حسینی‌نوری ادامه داد: حداقل چیزی که می‌تواند در این موضوع اتفاق بیفتد برکناری مدیرکل سیاسی استانداری البرز است.

وی با اشاره اینکه مسائل دیگر باید در حوزه‌های کاری خود برطرف ‌شود، بیان کرد: استاندار می‌تواند برخورد قاطع نسبت به افرادی که در این امر دارای جایگاه اداری هستند، داشته باشد و اگر جایگاه اداری ندارند، به لحاظ اینکه این امر در مجموعه استانداری به ویژه در آستانه سفر رئیس‌جمهور اتفاق افتاده است باید تدابیری را استانداری انجام دهد.

حسینی‌نوری با بیان اینکه اینگونه کارها در استانداری با شعار دولت همخوانی ندارد، افزود: دولت تدبیر و امید یعنی اینکه کار بدون تدبیر و امید انجام نمی‌دهد؛ این کار،‌ کار بی‌تدبیری است که در آستانه سفر رئیس جمهور اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به اینکه همه ما در حال برنامه‌ریزی برای استقبال از رئیس‌جمهور هستیم، گفت: این استقبال باید در شان رئیس‌جمهور و مردم البرز باشد که این گونه حرکات نسنجیده است.

بیست و چهارمین همایش ائمه جمعه استان البرز روز سه شنبه مورخه ۱۸ آبان ساعت ۹ صبح با حضور نماینده محترم ولی فقیه حضرت آیت الله حسینی همدانی در استان البرز و حضرات ائمه جمعه استان در دفتر امام جمعه شهر چهارباغ برگزار می شود.

photo_2016-11-08_11-09-08