بخشدار و دهیاران روستای های بخش چندار با حجت السالام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان بخشدار و دهیاران بخش چندار در دیدار با حجت الاسلام مجتبی محمدی، امام جمعه شهر کوهسار پیرامون رویکرد اقتصاد مقاومتی و اهمیت نقش روحانیان و بسیج در بحث رشد فرهنگی در روستاهای این بخش در محل دفتر امام جمعه شهر کوهسار دیدار و گفتگو کردند.

 در این نشست فلاح نژاد، بخشدار چندار با تشریح عملکرد دهیاران به فعالیت ها، بهسازی ها و اقدامات اخیر در راستای اقتصاد مقاومتی و شعار سال مبنی بر اقدام خبر داد و بر ضرورت همراهی دهیاران شهر در توسعه فرهنگی تاکید کرد.

 امام جمعه کوهسار در این نشست ضمن خیر مقدم نه دی را روزی سرنوشت ساز و اکسیر حیات بخش جمهوری اسلامی خواند و گفت: باید برای زنده نگه داشتن روز نه دی و جاودانه ماندن بیعت مردم با ولایت و رهبری در این روز تلاش کنیم.

وی گفت: دشمنان با راه اندازی فتنه در سال ۸۸ سعی در بی اعتبار نمودن نظام داشتند ولی مردم بصیر ایران با حضور ده ها میلیونی خود در خیابانها و سردادن شعار علیه فتنه گران و حامیان آنها با رهبری و آرمانهای امام راحل بیعتی مجدد کردند.

امام جمعه کوهسار خاطر نشان کرد: دفتر امام جمعه پایگاه اجتماعی و مذهبی و به فرموده مقام معظم رهبری قلب فرهنگی هر شهر محسوب می شود و متعلق به همه مردم می باشد و دهیاران محترم به همراه ائمه جماعات مساجد برای حضور مردم در آئین پرشکوه عبادی سیاسی جمعه تلاشهای لازم را بعمل آورند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی از دهیاران حاضر در جلسه خواست نسبت به تشکیل شورای فرهنگی روستا که با ریاست امام جماعت و با حضور اعضای شورا بسیج و یروهای فرهنگ و هیئات مذهبی و امنای مساجد هر روستا تشکیل میشود اهتمام داشته باشند.

 حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی در پایان اظهار داشت: شهر کوهسار منطقه توریستی محسوب می شود به همین منظور در بحث تبلیغات محیطی با رویکرد فرهنگی و مذهبی اهتمام لازم را داشته باشند.