واکنش امام جمعه کوهسار به تصویب طرح شهرک صنعتی ماموت: این طرح مراحل قانونی خود را طی نکرده و باید به امضای اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار برسد وگرنه باعث تضییع حقوق قانونی مردم خواهد شد. 

جلسه ستاد دهه فجر بخش چندار

جلسه ستاد دهه فجر بخش چندار

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی در جلسه ستاد دهه فجر بخش چندار و شهر کوهسار ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای آتش نشان و شهدای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی مردم ایران روح مبارزه طلبی علیه استکبار را در مردم دنیا زنده کرد.
وی با بیان اینکه این انقلاب مردمی بوده و مردم در اداره آن نقش اساسی دارند یاد آور شد: هیچ کس حق ندارد به بهانه های واهی حقوق قانونی و شرعی مردم را تضییع کند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش چندار در ادامه متذکر شد: ما از تولید و صنایع داخلی حمایت می کنیم و همواره مردم را به خرید کالای داخلی توصیه کرده ایم زیرا حمایت از تولید داخلی و صنایع کشورمان حمایت از حقوق مردم است ولی این نباید دستاویزی برای عده ای از مسئولین باشد تا حقوق مردم بخش چندار و شهر کوهسار را نادیده بگیرند.
ایشان با واکنش به تصویب طرح شهرک صنعتی ماموت گفت : این طرح مراحل قانونی خود را طی نکرده و باید به امضای اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار برسد وگرنه باعث تضییع حقوق قانونی مردم خواهد شد.
وی در ادامه گفت: عده ای از مردم نیازمند به خاطر ساختن سرپناهی برای خانواده خود به بهانه خارج از بافت بودن به آنها حق انشعاب آب، برق و گاز نمی دهند پس چگونه چندین هکتار از زمینهای دارای کاربری کشاورزی این شهر را بدون طی کردن مراحل قانونی به یک شرکت اهدا می کنند؟!
حجت الاسلام والمسلمین محمدی در ادامه خطاب به شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار گفت: شما هم وظیفه دارید از حقوق مردم دفاع کنید و اگر کوتاهی کنید به مردم خیانت کرده اید.
وی افزود: سخنان اصلی خود را در خطبه های نماز جمعه با مردم در میان خواهم گذاشت .
ایشان ضمن قدردانی از اعضای ستاد دهه فجر خاطر نشان کرد: برنامه ریزی جهت نکوداشت دهه فجر بیعت با آرمانهای امام راحل ، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی است.

گفتنی است جلسه ستاد برگزاری دهه فجر بخش چندار صبح امروز با حضور بخشدار، دهیاران و اعضای شورای اسلامی بخش چندار در سالن شهید باهنر بخشداری چندار برگزار شد.