حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار در آئین اقامه نماز وحدت که به مناسبت آغاز دهه فجر در بخشداری چندار برگزار شد گفت: وحدت و همدلی با اقامه نماز تجلی پیدا می کند و پیشرفت و سازندگی در سایه اتحاد و همدلی محقق خواهد شد.
ایشان ضمن تبریک به مناسبت دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطر امام راحل و شهدای عظیم الشان انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: وحدت و همدلی که اکنون بین مردم و مسئولین وجود دارد به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری است و اگر این اتحاد و همبستگی وجود نداشت شاهد پیشرفت در کشورمان نبودیم.
امام جمعه بخش چندارو شهر کوهسار در بخش دیگری از سخنانش به تشییع باشکوه شهدای آتش نشان کشورمان اشاره کرد و اذعان کرد: این حضور از روی قدردانی است و مردم قدر تلاش و فداکاری را می دانند و قدردان خواهند بود.
وی با بیان اینکه مردم ولایتمدار ایران هر وقت که لازم بوده در صحنه حضور داشته اند اظهار داشت: مسئولین نیز در قبال این مردم وظایفی دارند که یکی از مهمترین آنها تکریم ارباب رجوع است.
رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش چندار افزود: ممکن است حل مشکل یکی از شهروندان از عهده دهیار و شورای اسلامی روستا نباشد ولی باید به او احترام بگذارد و بداند که به خاطر آرای او پشت این میز نشسته است.
ایشان یادآور شد: همه ما مسئولین باید پاسخگوی خون شهدا و امام شهدا باشیم و نباید ذره ای در خدمت رسانی به مردم کوتاهی کنیم.
حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه امسال جهت قدر دانی از فداکاری آتش نشانان مراسم راهپیمایی از مرکز آتش نشانی شهر کوهسار به سمت مصلی جمعه برگزار می شود تصریح کرد: همه دهیاران و مسئولین برای حضور پررنگ مردم در این مراسم ملی برنامه ریزی کنند و توان خود را بکار بگیرند.
لازم به ذکر است این مراسم همزمان با اذان مغرب روز سه شنبه ۱۲ بهمن ماه سال جاری در محل نمازخانه بخشداری چندار بگذار شد.