خطیب جمعه کوهسار: آقای ترامپ دیر آمدی! گذشت آن زمانی که شاه این مملکت نوکر و بله قربان گوی شما بود / الان رهبری شجاع و جانباز داریم که شعارش این است” آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند”

۲۲

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه نمازگزارن به تقوی و گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن ماه این روز را روز نا امیدی دنیای استکبار از ملت ایران و روز پیروزی اسلام و شکست دشمنان اسلام دانست و گفت: در این روز نوکران آمریکا و رژیم صهیونیستی برای همیشه از این ملت فرار کردند و جمهوری اسلامی در این کشور برپا شد.
خطیب جمعه کوهسار در پاسخ به یاوه گویی و گستاخی رئیس جمهور آمریکا خطاب به او گفت: آقای ترامپ دیر آمده ای! زیرا آن زمانی که شاه این مملکت نوکر و بله قربان گوی شما بود و هرچه شما دیکته می کردید ، انجام می داد گذشت و الان در راس این حکومت عالمی مجاهد ، شجاع و جانباز است که شعارش این است که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
ایشان در ادامه خطاب به رئیس جمهوری گستاخ آمریکا خاطر نشان کرد: اینجا کشور دلاورمردانی همچون، باکری ، همت و حاج قاسم سلیمانی است و اینجا کشوری اسلامی است که رهبری محور مقاومت را بر عهده دارد که نوکران و مزدوران شما را در منطقه به ذلت کشانده است.
وی افزود: آقای ترامپ! زمانی که کریستف کلمب به گمان اینکه آنجا هندوستان است قاره آمریکا را کشف کرد ایران مهد تمدن بود و امروز با حضور میلیونی خود در راهپیمایی بیست و دو بهمن ماه مشت محکمی بر دهان مستکبران و یاوه گویان می زند.
حجت الاسلام محمدی در ادامه ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) افزود : همه با هم با سردادن ندای لبیک یا زهرا بیعتی مجدد با فرزند فاطمه زهرا یعنی ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای داشته باشیم.
رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش چندار در ادامه سخنانش به سالروز صدور حکم تاریخی ارتداد سلمان رشدی توسط حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: امام راحل عظیم شأن در پی این نبود که بداند سران کشورهای غربی و مدعیان حقوق بشر درباره او چه فکر می کنند تا آنها را از خود راضی کند، بلکه با صدور این حکم انقلابی فرمان داد هر مسلمانی در هرجای دنیا که می تواند سلمان رشدی و ناشران کتاب او را اعدام انقلابی نماید و اگر نمی تواند به دیگران معرفی کند تا دیگر کسی به خود جرأت اهانت به اسلام عزیز ندهد.
وی گفت: امام عزیز ما انقلابی بود و انقلابی عمل می کرد همانگونه که رهبر عزیزمان انقلابی است و می فرماید من انقلابی هستم.