عبدخدایی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن بخش چندار مطرح کرد:

امام خمینی(ره) شخصیتی بود که روحیه ملی و اسلامی مردم ایران را به آنها برگرداند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار حاج محمد مهدی عبدخدایی دبیرکل فدائیان اسلام در جمع راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن بخش چندار و شهر کوهسار گفت: امام خمینی(ره) شخصیتی بود که روحیه ملی و اسلامی مردم ایران را به آنها برگرداند

حاج محمد مهدی عبدخدایی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی از رشادت و فداکاری مردم ایران در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایران تجلیل کرد.

وی با اشاره به اینکه رهبری امام خمینی(ره) باعث به ثمر نشستن نهال انقلاب شد عنوان کرد: تمام ایدئولوژی های مطرح قرن حاضر مبنی بر زندگی دنیوی و بر اساس حفاظت از منافع سرمایه داران و مستکبران ارائه شده بود ولی ایدئولوژی انقلاب اسلامی که توسط امام خمینی(ره) مطرح شد تضمین کننده حقوق مظلومین در برابر سرمایه داران و مستکبران بود.

عبد خدایی با بیان ضعف های اقتصادی-سیاسی،نظامی و امنیتی دوران طاغوت خاطر نشان کرد: نظام شاهنشاهی کاملا وابسته به آمریکا بود و توانایی اداره کشور به تنهایی را نداشت و استعمار انگلیس و آمریکا نیز تا می توانستند منابع این کشور را به تاراج بردند.

وی افزود شاه، دولتمردان و وزرای زمان طاغوت دست نشانده استعمارگران و عده زیادی از آنها عضو لژ فراماسونری بودند و تعهد آنها برای خدمت به استعمارگران بیشتر از مردم ایران بود.

دبیر کل فدائیان اسلام در پایان گفت: امام خمینی(ره) شخصیتی بود که روحیه ملی و اسلامی مردم ایران را به آنها برگرداند و آنها را به اوج عزت و افتخار رساند و امروز نیز با رهبری مقام معظم رهبری به سوی نابودی آمریکا و ابر قدرتها حرکت می کنیم.

شایان ذکر است مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم بخش چندار با حضور با شکوه مردم مومن و انقلابی از مرکز آتش نشانی شهر کوهسار آغاز و با سخنرانی حاج محمد مهدی عبد خدایی دبیر کل فدائیان اسلام در مصلی نماز جمعه پایان یافت.