حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار استان البرز در خطبه های نماز جمعه به پهن شدن فرش قرمز برای بازدید از تصفیه خانه شهر اهواز توسط مسئولین اشاره کرد و این حرکت را مایه شرمساری عنوان کرد و گفت: در خوزستانی که هشت سال توسط رژیم بعث عراق بمباران شد حالا برای بازدید از تصفیه خانه آب باید برای مسئولین فرش قرمز پهن شود!

SAM_0496

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار استان البرز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به پایان سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل و دستور رهبری مبنی بر ارائه گزارش از سوی سه قوه در این خصوص گفت: دولت باید در خصوص امداد به سیل زدگان جنوب و مقابله با بحران ریزگردها در خوزستان که باعث قطعی آب و برق شده است سریعتر عمل کند.
وی با بیان اینکه مردم استانهای کرمان، سیستان و خوزستان خدمات زیادی به این انقلاب کرده اند و در دوران جنگ شهدای بسیار زیادی را تقدیم انقلاب کرده اند خاطر نشان کرد: اینکه همه مسائل و مشکلات را به گردن دولت قبل بیاندازند پذیرفتنی نیست و مقام معظم رهبری نیز به صراحت بر این نکته تاکید داشته اند.
امام جمعه کوهسار با بیان اینکه قریب چهار سال از عمر دولت گذشته است تاکید کرد: به جای اینکه دنبال مقصر بگردید به وظیفه تان عمل کنید.
رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش چندار به پهن شدن فرش قرمز برای بازدید از تصفیه خانه شهر اهواز توسط مسئولین اشاره کرد و این حرکت را مایه شرمساری عنوان کرد و گفت: در خوزستانی که هشت سال توسط رژیم بعث عراق بمباران شد حالا برای بازدید از تصفیه خانه آب باید برای مسئولین فرش قرمز پهن شود!
وی افزود: ریه مردم مظلوم خوزستان از بین رفت و آقایان به دنبال تشریفات و تجملات هستند.
ایشان با بیان اینکه این انقلاب متعلق به مستضعفان است و این گونه تشریفات خلاف نظر امام راحل و مقام معظم رهبری است اذعان کرد: وزرایی که چند هزار میلیارد سرمایه دارند نمی توانند به فکر مردم مستضعف باشند.
حجت الاسلام محمدی در ادامه به برگزاری اجلاسی امنیتی مونیخ اشاره کرد و گفت: در این اجلاس مثلث شومی علیه ایران به وجود آمد که یک سر آن رژیم صهیونیستی و دو سر دیگر آن ترکیه و رژیم آل سعود بودند.
وی افزود: سران ترکیه و آل سعود جای آمریکا و انگلیس را در دشمنی با ملت ایران گرفته اند.
وی با بیان اینکه ترکیه و آل سعود برای دشمنی با ملت ایران با رژیم صهیونیستی کاملا هماهنگ شده اند گفت: وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس به صراحت از عربستان حمایت کرده و ایران را به تهدید عربستان متهم کرده و وزیرخارجه آل سعود دقیقاً همان اتهامات را بر علیه ایران تکرار کرده است.
وی افزود: ترکیه ای که هنوز چند ماه از کودتای آمریکایی بر علیه اردوغان نمی گذرد ، با روی کار آمدن ترامپ به آغوش آمریکا بازگشته و علیه ایران موضع گیری می کند و این نشان از حماقت سران ترکیه دارد.
خطیب جمعه کوهسار در ادامه افزود: این اتحاد شوم را به فال نیک می گیریم زیرا دست سران ترکیه و آل سعود برای ملتهای مسلمان رو شده است و همه فهمیده اند که اینها طرفدار و نوکر رژیم صهیونیستی هستند و ادعاهای آنها برای حمایت از فلسطین دروغی بیش نیست و دخالتهای آنها در عراق و سوریه در جهت خدمت به منافع رژیم اشغالگر قدس است.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد به زودی شاهد نابودی رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود خواهیم بود.