حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره حامی دولتها بوده است و عزت این مملکت از ولایت فقیه و مردم ولایتمدار است خطاب به دولتمردان گفت: اگر ذره ای با ولایت فقیه زاویه پیدا کنید برای همیشه توسط همین مردم ولایتمدار طرد خواهید شد.

photo_2017-03-04_14-12-11

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه نمازگزاران به تقوی و پرهیزکاری به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و فرارسیدن زمان ارائه گزارش عملکرد دولت و پاسخگویی به مردم اشاره کرد و گفت مردم می خواهند بدانند دولتمردان در مبارزه با فساد در ابعاد مختلف چه اقدام و عمل قاطعی انجام داده اند؟
وی در ادامه افزود: سوال دیگر مردم از دولتمردان این است که چه میزان از سیاستهای اقتصاد مقاومتی جدی گرفته شده است و در مقام اقدام و عمل چه کارهایی انجام شده است؟
خطیب جمعه کوهسار سوال دیگر مردم را پیرامون اقدام برای مهار رکود عنوان کرد و گفت: مردم می خواهند بدانند آیا خرید این همه هواپیما لازم بود؟ و اینکه آیا همه چیر را به برجام گره زرید و با مسئولین آمریکایی لبخند زدید و در جواب منتقدان داخلی تشر زدید حاصلی هم داشت؟.
وی گفت: مسئولین به جای فرافکنی و حاشیه سازی در سخنرانی ها در مورد اقدامات انجام شده گزارش دهند زیرا زمان ارائه کارنامه فرا رسیده است.
حجت الاسلام محمدی در ادامه سخنانش با بیان اینکه بعضی از خطوط قرمز نظام در مذاکرات زیر پا گذاشته شد پرسید: آیا این کارها ثمره ای هم داشته است؟
وی خاطر نشان کرد: مسئولین به جای عصبانیت به منتقدان و مردم صادقانه سخن بگویند و اگر نتوانستند به شعارهایشان عمل کنند به جای حاشیه سازی بگویند ما نتوانستیم و عذر خواهی کنند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی کوهسار در ادامه به درگیری لفظی و توهین وزیر محترم بهداشت به فرماندار شهرستان بدره استان ایلام اشاره کرد و گفت: آیا یک وزیر این گونه باید سخن بگوید؟
وی یاد آور شد: قبلاً نیز وزیر محترم بهداشت طی اتهامی با عنوان اینکه سرداران حرم ، عَلَم ، قَلَم و ائمه جمعه روان مردم را پریشان نکنند جوسازی کرده بود پس باید به ایشان گفت: آیا پریشان نکردن مردم بر شما که سردار آمپول هستید لازم نیست؟
امام جمعه شهر کوهسار خطاب به دولتمردان تذکر داد: اگر کاری از عهده شما بر نمی آید صادقانه بگویید نمی توانیم نه اینکه عصبانی بشوید و سخنانی بگویید که شبکه های معاند از آن سوء استفاده بکنند.
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره حامی دولتها بوده است و عزت این مملکت از ولایت فقیه و مردم ولایتمدار است خطاب به دولتمردان گفت: اگر ذره ای با ولایت فقیه زاویه پیدا کنید برای همیشه توسط همین مردم ولایتمدار طرد خواهید شد.