به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه ، طرح نیکوکاری نسیم کرامت با محوریت امام جمعه محترم در بخش چندار و شهر کوهسار برگزار می شود.

پس از پیشنهاد حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه محترم بخش چندار و شهر کوهسار استان البرز در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته پیرامون اختصاص مکانی برای جمع آوری لوازم غیرضروری منازل افرادی که به آنها نیاز ندارند و رساندن انها به دست نیازمندان کمیته امداد امام خمینی(ره) ستاد احیای زکات، حوزه مقاومت بسیج ،شهرداری و شورای اسلامی برای اجرای این طرح نیکوکاری و خداپسندانه اعلام آمادگی کردند.

این طرح طی جلسه ای با حضور دبیر ستاد احیای زکات، شهردار، شورای شهر و فرمانده حوزه بسیج بررسی و راهکارهای اجرایی آن مصوب شد.

لوازم اضافی منزل خود را به خانواده‌های محروم هدیه کنید.

?در این روزهای پایانی سال خانه تکانی‌ها آغاز شده و معمولا با تغییر دکور لوازم منزل همراه است و مردم لوازم کهنه و بلااستفاده خود را جلوی درب منزلشان می‌ریزند.
?این در حالی است که شاید برخی ندانند لوازمی که مورد نیاز و ضروری آنها نیست را می‌توانند به افراد نیازمند برسانند.
?در این راستا موسسه طرح نیکوکاری “نسیم کرامت” زیر نظر دفتر امام جمعه کوهسار و با همکاری شهرداری،کمیته امداد و حوزه مقاومت بسیج در راستای کمک به خانواده‌های محروم در قالب طرح هبه اقلام مورد نیاز خانواده‌های نیازمند را جمع آوری و توزیع می‌کند.
?هموطنان می توانند با تماس با شماره تلفن ۴۴۳۲۸۰۴۵-۰۲۶ ، کارشناسان طرح نیکوکاری “نسیم کرامت” پس از برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده، برای دریافت هدایای مردمی به منازل شهروندان راهی می‌شوند.
♦️در ضمن اگر لوازم خانگی شما نیاز به تعمیر داشته باشند توسط کارشناسان ما تعمیر و به دست نیازمندان خواهد رسید.

?موسسه طرح نیکوکاری نسیم کرامت?