حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه شهر کوهسار در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به سالروز سالروز قطع رابطه سیاسی ایران با آمریکا و همچنین روز فناوری هسته ای گفت: در مذاکرات هسته ای مشخص شد با مذاکره و نشست و برخواست با آمریکا از دشمنی او با ملت ایران کم نمی شود و مشکلات مردم به این صورت حل نخواهد شد.


وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری سالهاست بر مسئله بسیار مهم اقتصاد مقاومتی تاکید می کنند خاطر نشان کرد: مسئولین باید اقتصاد مقاومتی را آویزه گوششان قرار دهند زیرا نامگذاری مجدد امسال به عنوان اقتصاد مقاومتی یعنی در راستای اقتصاد مقاومتی اقدامات جدی صورت نگرفته است.
حجت الاسلام والمسلمین محمدی تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور را تکیه به توان داخلی و ایجاد تولید و اشتغال دانست و تصریح کرد: متاسفانه از سوی برخی از مسئولین شعار ما نمی توانیم سر داده می شود و بعضی از آنها باور به مدیران داخلی ندارند و اعتقاد به وارد کردن مدیر از خارج کشور دارند.
وی با بیان اینکه شعار انقلاب اسلامی و حرف رهبر و مردم ما می توانیم است ولی عده ای بعد از این همه واردات بی وریه به دنبال وارد کردن مدیر هم هستند.
خطیب جمعه کوهسار در ادامه تنها ثمره مذاکرات هسته ای را نا امیدی مسئولین از آمریکا دانست و گفت: در زمان اوبامایی که عده ای او را فرد مودب و با هوش خطاب می کردند تحریمهای ما افزوده شد و دارایی هایمان به یغما رفت حال که دیوانه احمقی مانند ترامپ رئیس جمهور شده است دیگر چه انتظاری از آمریکا دارید.