حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا از مسئولین برگزاری انتخابات و هیئتهای اجرایی و نظارت قدردانی کرد و گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات که باعث نا امیدی دشمنان انقلاب و اسلام خواهد شد اولویت اصلی ماست و فراهم نمودن زمینه حضور حد اکثری مردم در انتخابات وظیفه ای همگانی است.

خطیب جمعه کوهسار در ادامه وظیفه هیئت نظارت در تعیین صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: این عزیزان وظیفه تعیین صلاحیت را دارند اما تشخیص اصلح وظیفه مردم است و مردم نیز با بصیرت و شناختی که دارند رئیس جمهوری و شوراهای اسلامی را انتخاب می کنند.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی برای رای مردم ارزش فراوانی قائل است یاد آور شد: رای مردم در سرنوشت آنها بسیار موثر است و در واقع رئیس جمهور بطور مستقیم و هیئت دولت معاونین استانداران ، فرمانداران و حتی بخشداران کشور بطور غیر مستقیم توسط رای مردم انتخاب می شوند.

حجت الاسلام محمدی یاد آور شد: اگر مردم در رای دادن برای تعیین سرنوشت خود به جناح ها و گروه ها و قومیتها به جای اصلح بودن توجه کردند نباید انتظار پیشرفت داشته باشیم.

وی داشتن توانایی و کارایی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر را را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: مردم شهر کوهسار نباید در تعیین نامزد اصلح به قلعه و چنداری بودن توجهی داشته باشند بلکه سابقه و توانایی افراد برای اداره شهر را مورد نظر قرار بدهند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش چندار و شهر کوهسار در ادامه سخنانش تصریح کرد: مردم در آرای خود و انتخابی که می کنند مسئول هستند و اگر کسی صاحب اکثریت آرا بشود و بعد به جای خدمت به مردم خیانت کند ، کسانی که بدون دقت به او رای داده اند در خیانت او مسئول هستند و باید پاسخگو باشند.

امام جمعه کوهسار تاکید کرد: برای آینده و سرنوشت شهر و کشورمان و همچنین برای قیامت و آخرتمان در انتخاب اصلح دقت کنیم.