امام جمعه کوهسار با صدور پیامی از حضور با شکوه مردم در انتخابات قدردانی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه کوهسار با صدور پیامی، از حضور پرشور و حماسی مردم بخش چندار و شهر کوهسار در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، پیام تشکر و قدردانی صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کوهسار در متن این پیام آمده است:

«بسمه تعالی»

مردم انقلابی بخش چندار و شهر کوهسار در صحنه سرنوشت ساز انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، در پاسخ به ندای رهبر عظیم‌الشان انقلاب باردیگرحماسه‌ای بزرگ را آفریدند و جلوه‌هایی از صلابت را به نمایش گذاشتند.

اینک در روز پیروزی بزرگ ملت ایران، اینجانب با اهدای سلام و صلوات به ارواح بلند شهدای والامقام که با نثار خون پاکشان، عزت و استقلال را برای همه ما به ارمغان آوردند و با گرامی‌داشت یاد و خاطره بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی ایران که همواره رای مردم را به عنوان میزان دانستند.

مردم ایران در این حضور، بار دیگر به توصیه ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای لبیک گفتند و نقشه‌های شوم دشمن برای ایجاد محیط یأس‌آلود و نهایتاً فاصله انداختن میان مردم و نظام اسلامی را خنثی کرند و بار دیگر همه دنیا فهمیدند که ملت ایران همچنان زنده، آگاه و هوشیار در صحنه و آماده دفاع از دستاوردهای عظیم چندین ساله خود و پاسداری از حاصل خون شهداست.

از خداوند منان اقتدار، عزت و سربلندی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه مدیریت حکیمانه مقام معظم رهبری و سلامتی شما مردم همیشه در صحنه را مسالت دارم.

و اما خطاب به منتخبان مردم در شورای اسلامی شهر کوهسار و روستاهای بخش چندار عرض می کنم: اکنون که شما مورد اعتماد مردم می باشید، تمام سعی و توان خود را برای خدمت به مردم عزیز و عمران و آبادانی شهر و روستاها به کار گیرید و دعا کنید توفیق خدمت صادقانه و خالصانه برای این مردم فداکار و وفادار در جهت رضای خودش را در همه حال به شما عطا کند.»

مجتبی محمدی
امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶