مردم بخش چندار و شهر کوهسار با حضور در راهپیمایی روز قدس حماسه آفریدند .

مردم مومن و ولایتمدار بخش چندار با زبان روزه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با آرمانهای بنیانگذار کبری انقلاب اسلامی ایران بیعت و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین در مقابل دژخیمان اشغالگر قدس به جهانیان اعلام کردند.

مردم بخش چندار با سردادن شعارهایی نظیر ” مرگ بر آمریکا ” ، “مرگ بر اسرائیل” ، “مرگ بر صهیونیست” و “مرگ بر آل سعود” انزجار خود را از استکبار جهانی و مزدوران آنها در منطقه اعلام کردند.

در این راهپیمایی که از ساعت ۱۲ شروع شد مردم ولایتمدار بخش چندار و شهر کوهسار دست نوشته و پلاکاردهایی با مضامین حمایت از فلسطین و نابودی رژیم اشغالگر قدس حمل می کردند.

فرموده امام امت ماست/ اسرائیل اسرائیل دشمن اصلی ماست ، روز جهانی قدس، میراث روح‌الله است/ نمایشِ قدرتِ امّتِ حزب‌الله است ، سه حامیان اصلی تروریست / آمریکا و سعودی و صهیونیست ، هرچه جنایت و ترور تو دنیاست / زیر سر سعودی و اسرائیل و آمریکاست ، آل سعود ملعون، قاتل بیگناهان / ننگ جهان اسلام، دشمن دین و قرآن و آل سعود مزدور، باید این را بداند / حکومت ظالمان روی زمین نماند از دیگر شعارهای مردم مومن و روزه دار بخش چندار و شهر کوهسار در حمایت از فلسطین و انزجار از استکبار و مزدوران آنها در منطقه بود.

راهپیمایان روز قدس در بخش چندار همچنین با سر دادن شعارهایی نظیر “درود بر سپاه با صلابت ” ، “با اقتدار این جُنودِ رَحمان / لرزه فتاد به پیروان شیطان” ، ” سپاه و ارتش ما، مظهر اقتدار است / برای کشور ما، باعث افتخار است ” و ” نیروی قدس سپاه، خار چشم آمریکاست ” حمایت خود را از حمله اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش اعلام کردند.

در پایان این راهپیمایی که از حوزه بسیج ۶۱۷ حمزه سیدالشهدا شروع و به مصلی نماز جمعه واقع در مسجد جامع امام حسن مجتبی علیه السلام ختم شد قطع نامه ای قرائت شد که با شعار الله اکبر و خامنه ای رهبر مورد تایید مردم مسلمان بخش چندار و شهر کوهسار قرار گرفت.

در بخشهایی از این قطعنامه آمده است:

“آزادی بیت‌المقدس” و “رهایی ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین” از سلطه اشغالگران صهیونیست را آرمان بلند انقلاب اسلامی و راهبرد سرنوشت‌ساز حضرت امام راحل و مقام عظمای ولایت و رهبری برای جهان اسلام دانسته و تمامی ظرفیت‌های مادی و معنوی خود را در حمایت از انتفاضه فلسطین و مقاومت اسلامی به کار خواهیم گرفت.

تلاش شیطانی “آل‌سعود” و برخی از کشورهای منطقه در جهت امنیت‌سازی برای صهیونیست از طریق حمایت از تروریسم و رواج خط سازش و عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس را محکوم نموده و پشتیبانی خود را از دولت، ارتش و نیروهای مردمی و مقاوم کشورهای سوریه و عراق و همچنین ملت مظلوم یمن و بحرین اعلام می‌داریم.

آمریکا را همچنان”شیطان بزرگ”، غیر قابل اعتماد و دشمن شماره یک خود دانسته و با‌ محکوم‌نمودن هرگونه مانع‌تراشی‌ در مسیر تأمین حقوق حقه ملت ایران در سند “برجام”، اعمال تحریم‌های جدید را مصداق نقض آشکار برجام می‌دانیم و از دولت و مسئولان مربوط به ویژه هیأت نظارت بر اجرای برجام انتظار داریم تا با تأسی به ملاحظات و منویات راهبردی مقام معظم رهبری اقدام متقابل و جدی را قاطعانه در دستورکار قرار دهند.

با توجه به تلاش صهیونیست‌های خبیث برای استحاله فرهنگ و هویت جوامع اسلامی از طریق مجامع و نهادهای بین‌المللی و تحمیل برخی سندهای به اصطلاح جهانی مانند سند ۲۰۳۰ یونسکو که اجرای آن در جمهوری اسلامی باهوشمندی و قاطعیت متوقف گردید، از همه کشورهای مسلمان می‌خواهیم با هوشیاری و دقت نقشه‌ها و توطئه‌های شبکه شیطانی سلطه در این عرصه را با شکست مواجه سازند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم و تاریخ‌ساز حرم و حمایت از نقش‌آفرینی‌های راهبردی و مستشاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جبهه مقاومت اسلامی به‌ویژه مقابله با تروریست‌های تکفیری، اقدام این نهاد انقلابی در حمله موشکی به مقر فرماندهی تروریست‌ها در شرق سوریه که برای مجازات و تنبیه عاملان و مسببان جنایت تروریستی ۱۲ رمضان تهران صورت پذیرفت را از مصادیق اقتدار جمهوری اسلامی و سیلی به دشمن و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آنان دانسته و ضمن قدردانی و تشکر از همت و اراده انقلابی پاسداران انقلاب که اسباب رضایت و غرور ملی ایرانیان و خانواده معظم شهدای ترور را فراهم آوردند، از آنان می‌خواهیم هرگونه تهدید و اقدام ضدامنیت ملی کشور را با پاسخ‌های قاطعانه، پشیمان‌کننده و درخور مواجه سازند.

در پایان این مراسم نماز وحدت بخش جمعه به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدی اقامه گردید.