انتقاد صریح امام جمعه کوهسار از استاندار البرز: آیا استاندار البرز بعد از گذشت بیش از یک ماه هنوز فرصت شنیدن مشکلات مردم کوهسار را ندارد؟ پس وقت ایشان کجا و برای چه کسانی صرف خواهد شد؟

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار در جمع نمازگزاران مسجد جامع کوهسار با بیان اینکه نماز جمعه قلب فرهنگی شهر است و روزانه مراجعات مردمی زیادی دارد گفت: به جهت طرح مشکلات فرهنگی و سایر مشکلات مردم دفتر اینجانب با دفتر استاندار جهت ملاقات و طرح مشکلات مذکور تماس گرفتند که علیرغم گذشت بیش از یک و نیم ماه هنوز پاسخی از دفتر استاندار محترم البرز دریافت نشده است.

 

وی افزود: امام جمعه رئیس شورای فرهنگ عمومی هر شهر است و استاندار محترم لازم است به مسائل فرهنگی اهمیت بیشتری بدهد و وقت کافی برای امورات فرهنگی بگذارد.

حجت الاسلام محمدی افزود: هر کسی با یکی از ادارات و نهادها مشکلی داشته باشد به دفتر اما م جمعه پناه می آود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش چندار و شهر کوهسار افزود : بخش چندار یکی از بزرگترین حوزه های استحفاظی استان البرز که شامل شهر کوهسار و بیش از سی روستای دیگر است؛ آیا استاندار البرز بعد از گذشت بیش از یک ماه فرصت ندارد برای آنها وقت بگذارد ؟ پس وقت ایشان کجا و برای چه کسانی صرف خواهد شد؟

امام جمعه کوهسار در ادامه افزود: بنده به دفتر استاندار نخواهم رفت بلکه ایشان باید به کوهسار تشریف بیاورند و از نزدیک مشکلات مردم را بشنوند و پیگیر شوند و در غیر اینصورت در خطبه های نماز جمعه مشکلات و کوتاهی ها را به صورت مستقیم با مردم در میان خواهم گذاشت.