حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه کوهسار در پیامی از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار : حجت الاسلام محمدی در این پیام ضمن حمایت از مسلمانان ستم‌دیده فلسطین از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد و خواستار حضور پرشور آنان در این راهپیمایی شد.

در این پیام آمده است: ملت مظلوم فلسطین سالهاست مورد انواع ظلمها و جنایتها قرار گرفته‌اند و قبله اول مسلمین، قدس شریف هدف انواع اهانت ها و قداست زدایی‌ها واقع شده است.

امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار در این پیام افزود: بر حسب ابتکار امام راحل(ره)، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان زمان تشکیل یک جبهه جهانی اسلامی در مبارزه با استکبار و صهیونیست به نام روز جهانی قدس نام گرفت.
حجت الاسلام محمدی در ادامه اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده اند امسال راهپیمایی روز قدس قوی‌تر و پُرشورتر برگزار خواهد شد.
ایشان در این پیام تاکید کردند: از شما مردم شهید پرور و غیور شهر کوهسار و روستاهای بخش چندار دعوت می‌شود با شرکت در راهپیمایی این روز، با مشتهای گره کرده تنفر خود را از سرسخت ترین دشمنان خدا «آمریکا و اسرائیل» در ماه مهمانی خدا ابراز کنید.

گفتنی است راهپیمایی روز جهانی قدس ، جمعه مورخ ۱۸ خردادماه راس ساعت ۱۲ از مقابل حوزه بسیج ۶۱۷ حمزه سیدالشهدا(ع) به سمت مصلی نماز جمعه واقع در مسجد جامع امام حسن مجتبی (ع) شهر کوهسار برگزار خواهد شد.