جلسه ستاد برگزاری نماز جمعه بخش چندار و شهر کوهسار برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار جلسه ستاد برگزاری نماز جمعه بخش چندار و شهر کوهسار با حضور مسئول و اعضای ستاد برگزار شد.

جواد فلاحت پیشه مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه بخش چندار و شهر کوهسار با اعلام این خبر افزود: در این جلسه که با حضور اعضای اصلی ستاد نماز جمعه برگزار شد در مورد مسائلی از جمعه دلایل ریزش ها و رویشها در نماز جمعه و راهکارهای مناسب برای حضور هرچه بیشتر مردم مومن و ولایتمدار بخش چندار و شهر کوهسار در نماز جمعه بحث و تبادل نظر گردید.
وی همچنین افزود: یکی از راه های جذب جوانان و نوجوانان به نماز جمعه برگزاری برنامه های جانبی از قبیل مسابقات مختلف و اهدای جوایز به نفرات برتر در نماز جمعه است که با وجود تازه تاسیس بودن این ستاد نیاز به منبع مالی و جذب کمکهای مردمی در زمینه امر خیریه است.

جواد فلاحت پیشه

جواد فلاحت پیشه مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه بخش چندار و شهر کوهسار

فلاحت پیشه در ادامه افزود: مردم بخش چندار مردم خیر و نیکوکاری هستند و قطعا در این برنامه ها ستاد نماز جمعه را یاری خواهند کرد و برای همین امر مهم لازم است کارگروهی در ستاد تشکیل شود تا با برگزاری جلسات مختلف با خیرین و نیکوکاران بخش چندار کمکهای و هدایای آنها را جهت پیشبرد برنامه های فرهنگی ستاد نماز جمعه جذب کنند.

وی در همین رابطه اعلام کرد: اعضای ستاد به چند گروه تقسیم شده اند که قرار است به مساجد روستاهای مختلف سرکشی کنند و ضمن حضور در میان مردم و شنیدن آرا و نظرات و انتقادات آنها جهت برگزاری برنامه های فرهنگی و شرکت مردم در نماز جمعه با مردم شهید پرور سراسر بخش چندار گفتگو کنند.

مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه بخش چندار و شهر کوهسار در ادامه حضور مردم بخش چندار و شهر کوهسار را در نماز جمعه بسیار خوب توصیف کرد و افزود یکی از برنامه های مهم این ستاد ایجاد بازار آدینه در محل برگزاری نماز جمعه می باشد که ستاد نماز جمعه این طرح را در اولویت برنامه های کاری خود قرار داده است.

جواد فلاحت پیشه در پایان خاطر نشان کرد: برگزاری نماز جمعه امر بسیار مهمی است که قطعا نیاز به همدلی و همراهی مردم و مسئولین را دارد که البته باید گفت مردم در این زمینه پیشتاز هستند و به تعهدات خود عمل می کنند و امیدواریم مسئولین محترم نیز در این راه با مردم ولایتمدار بخش همراهی کنند. هرچند که بعضی از مسئولین شهری تا کنون با این ستاد همکاری لازم را انجام داده اند.

لازم به ذکر است جلسات ستاد تازه تاسیس نماز جمعه بخش چندار و شهر کوهسار به صورت دو هفته یکبار در محل دفتر امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار برگزار می گردد.