حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه کوهسار استان البرز:

 

 

 

 

دشمنی #آمریکا با اصل استقلال طلبی مردم #ایران و هدف اصلی تحریمها #ملت_ایران است.

عده ای گمان کرده اند که #ترامپ از #برجام خارج شده و اگر رئیس جمهور دیگری به قدرت برسد وضعیت به حالت قبل برخواهد گشت در حالی که فرقی در عهد شکنی بین روسای جمهور #دمکرات و #جمهوریخواه در آمریکا نیست و همه جناح ها در آمریکا دشمن ملت ایران هستند.

آمریکا #عهدشکن و دروغگوست و اگر #دروغ نگوید باید شک کرد.

#رژیم_سعودی در نوکری به آمریکا به حد اعلا رسیده ولی آمریکا به سادگی او را تحقیر می کند زیرا رژیم سعودی از خودش قدرتی ندارد و متکی به آمریکاست .

اقتدار امروز کشور ما به خاطر #روحیه_جهادی رزمندگان اسلام و شهدای گرانقدر است و اگر در سایر مسائل کشور نیز به صورت #جهادی و #انقلابی عمل می شد وضع بهتر از حال بود.

وقتی شبکه های مجازی به راحتی برنامه های مخاطبان خود را حذف و بعضی از صفحه های مجازی را به علت حمایت از سپاه پاسداران مسدود می کنند این یعنی #نقض_حریم_خصوصی افراد.

از قوه قضائیه انتظار داریم به #فضای_مجازی نظارت بیشتری داشته باشد و اجازه ندهد #سلبریتی_ها همصدا با دشمنان قسم خورده ایران و #منافقین به تشویش اذهان عمومی بپردازند.

تغییر رویکرد به مدیریت جهادی مهمترین راه پیروزی در #جنگ_اقتصادی دشمن است.
#توسعه_صادرات و بهبود فضای کسب و کار ، فعالسازی #بخش_خصوصی ، تقویت نظام بانکی ، مبارزه جدی با #قاچاق_کالا از دیگر راهکارهای تغییر رویکرد اقتصادی کشور است.

باید دست تولید کننده و کارآفرین که باعث ایجاد‌ اشتغال می شوند را بوسید و به آنها مدال افتخار داد و از نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و رئیس اداره کار درخواست رسیدگی عاجل به مشکلات کار آفرینان را داریم.

💠 @adineh_kohsar