مسابقات قرآنی مشکات در استان البرز برگزار می شود.

این مسابقات در رشته های ترتیل خوانی و حفظ قرآن کریم در رده های سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال ویژه آقایان و خانمها در روزهای ۲۵ الی ۲۸ تیرماه سال ۱۳۹۸ در مجتمع ایثار شهر کوهسار برگزار می شود.

در این مسابقات که با همکاری قرارگاه فرهنگی دفتر امام جمعه کوهسار و موسسه قرآنی مشکات کرج برگزار می شود و جوایز ارزنده ای از قبیل ده ها سکه، نیم سکه، ربع سکه بهار آزادی و جوایز نقدی و غیرنقدی دیگر به نفرات برتر هر رشته اهدا خواهد شد.

جوایز مسابقه

همچنین داوری این مسابقات را اساتید بین المللی قران کریم آقایان : استاد «شهریار پرهیزگار» ، استاد «محمدحسین سبزعلی»، استاد «امیر آقایی» ، استاد «عباس امام جمعه» ، استاد «مهدی قره شیخ لو» ، استاد «عزیزی» و خانمها استاد «شیرازی»، استاد «آقاجانی»، استاد «جلالی» و استاد «ماندگارمهر» و سایر اساتید مطرح کشوری برعهده خواهند داشت.

مسابقات قرآنی مشکات در روزهای ۲۵ الی ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸ در مجتمع فرهنگی سیاحتی ایثار شهر کوهسار برگزار می شود.

همچنین شما می توانید در مسابقه کتابخوانی خورشید هشتم که هم اکنون در حال برگزاری است و قرعه کشی آن در اختتامیه مسابقات قرآنی مشکات برگزار می شود شرکت نمایید ( جوایز این مسابقه ۲۰ کارت هدیه پنج میلیون ریالی است.)

قوانین مسابقه 

۱- این مسابقه با هدف تشویق و ترغیب قرآن آموزان برگزار می شود و تمام افراد ساکن استان البرز می توانند در این مسابقات شرکت نمایند.

۲- اتباع محترم می توانند با ارائه کارت اقامت به جای کارت ملی در هنگام ثبت نام در این مسابقه شرکت نمایند.

۳- ثبت نام فقط از طریق پایگاه اینترنتی دفتر امام جمعه کوهسار استان البرز انجام خواهد شد.

۴- جهت تایید ثبت نام لازم است همه اطلاعات خواسته شده در قسمت ثبت نام اعم از مشخصات + عکس پرسنلی + تصویر صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی ( برای اتباع محترم تصویر کارت اقامت) به صورت کامل و واضح تکمیل شود.

۵- متولدین سال ۱۳۸۲ به بعد جزء مقاطع سنی زیر ۱۶ سال محسوب می شوند.

۶- رشته حفظ ۵ جزء فقط مخصوص مقاطع سنی زیر ۱۶ سال خواهران و برادران است.

۷- پس از ثبت نام در مسابقه از کارت ورود به آزمون پرینت گرفته و در روز مسابقه به همراه داشته باشید.

۸- هر نفر فقط می تواند در یک رشته از آزمون مسابقات قرآنی شرکت نماید.

۹- جهت اطلاع از جدول زمان بندی آزمونها روز ۲۲/۴/۹۸ به سایت دفتر امام جمعه کوهسار مراجعه نمایید.

۱۰- توجه فرمایید که اطلاعیه های مسابقه فقط در سایت دفتر امام جمعه و یا کانال اطلاع رسانی موسسه قرانی مشکات درج خواهد شد پس عضویت در این دو پایگاه جهت سهولت دسترسی به اطلاعات ضروری است.

لینک کانال موسسه قرآنی مشکات

ثبت نام در مسابقات قرآنی مشکات

آموزش ثبت نام در مسابقه قرآنی مشکات

شرکت در مسابقه کتابخوانی خورشید هشتم