SAM_1781امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار از پاسگاه انتظامی بخش چندار بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار از پاسگاه انتظامی بخش چندار بازدید کرد.

در این دیدار سروان دهواری فرمانده انتظامی بخش چندار گزارش کاملی از عملکرد نیروی انتظامی ارائه کرد سپس حضرت حجه الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه محترم بخش چندار و شهر کوهسار  از نیروی انتظامی بعنوان یاوران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و گفت: مهمترین تلاش نیروی انتظامی ایجاد امنیت است در قران کریم برای امنیت و ایجاد امنیت کشور و مردم نام برده شده است.

امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار در ادامه یاد آور شد : هر پیشرفتی در کشور ما ایران اسلامی ایجاد شود ابتدا باید امنیت حکمفرما باشد اگر دانش آموزی در حال درس خواندن است، اگر دانشجویی در حال تحصیل و علم آموزی است، و اگر بازاریان و اصناف در حال کار و تلاش هستند بخاطر امنیتی است که در کشور ما وجو دارد و ایجاد امنیت بخاطر تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی خاطر نشان ساخت نیروی انتظامی باید در مباحث فرهنگی پیشقراول باشد و در از بین بردن ناهنجارهای فرهنگی و اجتماعی مانند طلاق وماهواره تلاش فراوانی بنماید.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی در پایان اظهار امیدواری کرد با همکاری نزدیک نیروی انتظامی و بسیج و روحانیت شاهد رشد روز افزون فرهنگ دینی در جامعه باشیم .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محمدی از نمایشگاه کشفیات نیروی انتظامی بازدید فرمود.

لازم به ذکر است این بازدید روز چهارشنبه در مقر انتظامی بخش چندار و شهر کوهسار صورت پذیرفت.